.

.

Ericsson SFP 1000Base многорежимен 850 нм 500 М DDM Rohs оптичен радиостанцията FTLF8519P2BNL-РБ SFP 1000Base

Ericsson SFP 1000Base многорежимен 850 нм 500 М DDM Rohs оптичен радиостанцията FTLF8519P2BNL-РБ SFP 1000Base

BGN 9.46
Налично

Оптичен предавател FTLF8519 P2 BNL-РБ Ericsson SFP 1000 Base multi-mode 850nm 500М DDM Rohs, с подкрепата на DDM.Ericsson SFP 1000 Base многорежимен 850nm 500М DDM.Ericsson FTLF8519 P2 BNL-РБ.Ericsson SFP 1000 Base многорежимен 850 нм 500 М DDM Rohs оптичен радиостанцията FTLF8519 P2 BNL-РБ SFP 1000 Base.

R

Най-добри оферти в категория